۳ دلیلی که ثابت میکند سئو مهم است (‌قسمت 3 )

با تعیین اینکه آیا محتوای موجود به منظور اطمینان کاربر منطبق است، شروع کنید.

1-اگر نتایج جستجو کلمات کلیدی مورد نظرتان عمدتا دوره و تدریس مفهوم را تعریف کند، وب سایت شما تنها یک صفحه محصول را ارائه  می دهد، شما علامت هدف مورد نظر کاربر را از دست داده اید. این صفحه باید به روز شود تا هدف درست را مد نظر قرار دهد یا  باید محتویات جدید برای هدف گیری درست ایجاد شود.

2-سپس، محتوا را در مقایسه با سایر مطالب بررسی کنید. بینش های جدید ممکن است نشان دهند که دیدگاه و بینش شما از محتوای مرحله اول زیاد می باشد، اما چیزی نیست که واقعا درمورد انتظارات مخاطب و کاربر و یا مشتری که تصمیم به خرید دارد را برآورده سازد.

3- اطمینان حاصل کنید محتوایی دارید که در هر مرحله از مرور اینترنتی تدارک دیده می شود – و خواستار اقدام به راهنمایی کاربر در سایت خود می باشد- بنابراین شما از طریق یک کانال می توانید مشتری جذب کنید.

4-در نهایت، محتوا را به عنوان یک کل به آنچه که در تحقیق خود جمع آوری کرده اید مقایسه کنید. تعیین کنید که آیا محتوا به بهترین شکل ممکن برای جذب کاربران است یا نه، زمان زیادی برای درک اینکه آیا آن برای مخاطبان مناسب نوشته شده است؛ وجود دارد یا خیر و در صورتی خواستار اقدام و سایر عناصر جستجو برای مرحله خریددر مرور اینترنتی مناسب است که محتوا را پشتیبانی کند.

هر گونه عنصری را که با دیدگاه های ذکر شده کاربر در ارتباط نیست، مرور کنید. در نظر داشته باشید که یاد آوری عمل و دیگر عناصر تحقیقی برای مرحله ی خرید در طول مرور اینترنتی مناسب است و اینکه عنصری که با دیدگاه ذکر شده کاربر در ارتباط نیست، دوباره محتوایش تجدید نظر شود.

این عمل به بازاریابان اجازه می دهد سود بیشتری از محتوای موجود ببرند و همچنین تقویم سرمقاله را حتی با شناسایی شکاف های محتوایی که باید پر شود، گسترش دهند. تحقیق در کلمات کلیدی سئو ی مدرن استراتژی های محتوایی موثری را خلق می کند. هدایت کردن تحقیقات در پایان یک پروژه یا بعد از نوشتن محتوا،کمی شبیه پرتاب تیر در تاریکی برای داشتن سئویی موثر می باشد.

این نیت کاربر است که زمینه را برای افزایش تعامل و رتبه بندی با روشن کردن اطلاعات دقیق درباره افرادی که در حال جستجو برای کلمات کلیدی خاص می باشند، اطلاعاتی که آنها به دنبال آن هستند و نوع محتوایی که آنها ترجیح می دهند، فراهم می کند.

کلمات کلیدی به اهداف کاربر حاوی تمام اطلاعات مورد نیاز برای ایجاد استراتژی های محتوای مؤثر می باشد، زمانیکه  ما مایل به خواندن بین خطوط هستیم. هرگز دیر نیست اگر بخواهید رویکرد خود را نسبت به SEO تغییر دهید. اگر تلاش های شما “کار نمی کند” و محتوای شما درحال افزایش نیست، زمان تغییر است. اگر مطمئن نیستید یا نیاز به شروع تدریجی دارید، با محتوای جدید آغاز کنید. به نتایج جستجو برای کلمات کلیدی هدف نگاه کنید و ببینید چه بینشی از دست رفته است.

 

قسمت اول آموزش سئو / قسمت دوم آموزش سئو / قسمت سوم آموزش سئو
ترجمه و گردآوری : آرش ترکمان

لطفا در صورت استفاده از مطلب زحمت درج منبع مورد استفاده را بکشید.

آفرنگ پدیده هنر
در تاریخ 5 شهریور 1396

1 دیدگاه

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت + پنج =