کاهش مدل جستجوی Google Instant

گوگل Google Instant Search را کاهش داده است
سالها پس از راه اندازی Google Instant  ، آنهادر حال حذف کردن جستجو به طور پیش فرض و تبدیل آن به جستجوی درون خطی به وسیله ی دستگاه های تلفن همراه می باشند.

بعد از راه اندازی Google Instant   (روش گوگل برای نمایش نتایج جستجو همانگونه که شما آنها را تایپ کنید) ، چند سال پیش، گوگل این ویژگی را از جستجوی موثر امروزی حذف کرده است.  Google Instant در سال 2010 تحت نظر ماریسا مایر راه اندازی شد. مایر این تغییر را “تغییر اساسی در جستجو” نامید و در زمانی که آن را راه اندازی کرد، خبر در همه رسانه های مهم پوشش داده شد.

در حال حاضر با تغییر در نحوه استفاده از تلفن همراه (بیش از 50٪ تمام جستجوهای گوگل در تلفن همراه انجام می شوند) گوگل تصمیم گرفت این ویژگی را از بین ببرد. یکی سخنگویان گوگل  Search Engine Land  گفت: ما  Google Instant  را در سال 2010 راه اندازی کردیم تا کاربران را با اطلاعاتی که به آنها نیاز دارند،  در سریعترین زمان ممکن، تامین کنیم.حتی زمانیکه تحقیقات خود را روی قطعات دسکتاپ تایپ می کردند. از آن به بعد، بسیاری از جستجوهای ما در تلفن همراه انجام شد که با ورودی و تعامل بسیار متنوع و محدودیت های صفحه نمایش همراه است.

با توجه به این موضوع، تصمیم گرفته ایم که Google Instant را حذف کنیم، بنابراین می توانیم روی روشهایی برای جستجوی سریع تر و روان تر در همه دستگاه ها تمرکز کنیم. اکنون که تایپ می کنید، فقط پیشنهادات جستجو را مشاهده می کنید و سپس میتوانید بر روی آن پیشنهادات کلیک کنید تا نتایج را ببینید. هیچ صفحه ای نتایج جستجو را بدون کلیک کردن بر روی پیشنهاد جستجو یا کلیک کردن وارد نمی کند. گوگل اظهار دارد، که این تغییر بدین معنا است که جستجو ” در تمام دستگاه با فصاحت بیشتری” انجام شوند.

 

ترجمه توسط مشاور بهینه سازی و سئو آرش ترکمان
درصورت استفاده از مطلب لطفا منبع را ذکر نمائید.

آفرنگ پدیده هنر
در تاریخ 5 شهریور 1396

1 دیدگاه

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 + 5 =