چگونه تقریبا همه چیز را در Ppc تکمیل و آزمایش کنیم

در سال 2017  مقاله نویس  آندره آس ریفن سخنان خودش را که بدنبال ارتقا و عمل کردن از طریق آزمایش از smx لندن برای بازاریابانی اقتباس می کند.

PPC  (پرداخت به ازای هر کلیک) جزء اصلی بسیاری از کمپین های بازاریابی آنلاین است. و در عین حال می تواند درآمد قابل توجهی را جبران کند، همچنین یکی از گران ترین هزینه های در حال انجام در مبارزات انتخاباتی است. بنابراین، ضروری است که شما تبلیغات خود را به طور مرتب آزمایش کنید، تا مطمئن شوید که شما به هیچ تغییری اجازه لغزش از طریق شکاف نمی دهید.آزمایش و بهینه سازی بخش مهمی از کار ما به عنوان بازاریاب الکتزونیک  است. و من منحصرا درباره تکمیل کپی آگهی خود صحبت نمی کنم.

اوایل سال جاری من در SMX لندن ، در مورد نحوه طراحی و اجرای آزمایشات در Crealytics برای تبلیغات متنی و خرید صحبت کردم.با انجام این کار، این پست سه روش را برای آزمایش موفقیت آمیز، دو نوع آزمون برای کمک به عملکرد شما در سطح بعدی و پنج اشتباه رایج که اغلب آزمایش کنندگان اجرا می کند را تحت پوشش قرار می دهد. من همچنین این نکات را با نمونه هایی از تلاش های آزمایش داخلی خود نشان می دهم.

تصمیم گیری برای استفاده از روش
طراحی یک آزمایش خوب در واقع مهمترین گام در دستیابی به نتایج عملی است. کدام روش آزمایشی که استفاده میکنید وابسته  به اطلاعاتی است که شما در دسترس دارید و چه متغیرهایی که می خواهید آزمایش کنید. به طور کلی، سه نوع روش اساسی برای آزمایش وجود دارد:

  1. طرح ها و آزمایشات
    آزمایش برنامه ریزی شده ی A / B
    قبل / بعد از آزمایش
    هر یک از این روش ها دارای مزایا و معایبی می باشد.
    طرحها و آزمایشات

پیش نویس ها و آزمایشات ابزار متنوعی هستند. این روش های آزمایش دوجانبه به شما امکان پیشنهاد و آزمایش تغییرات در کمپین های جستجو را میدهد.پیش نویسها به شما اجازه می دهد یک تصویر آینه از کمپین خود ایجاد کنید و سپس عناصری را که میخواهید آزمایش کنید تغییر دهید. این به شما اجازه می دهد تنظیماتی را  که امکان تغییر در آن وجود دارد بدون اینکه کمپین های فعلی خود را تغییر دهید، اجرا کنید. هنگامی که پیش نویس خود را ایجاد کرده اید، می توانید آن را به یک آزمایش تبدیل کنید.

آزمایشات به شما در اندازه گیری نتایج خود کمک می کنند تا  متوجه تاثیر تغییرات خود را قبل از اعمال آنها به یک کمپین شوید. هنگامی که Prelude Setup را تکمیل کردید، آن را به یک آزمایش تبدیل کنید و یک درصد از ترافیک خود را برای اجرای آزمون و همچنین یک قالب زمانی را  انتخاب کنید.

از طریق این روش می توانید تقریبا هر چیزی را در کمپین خود آزمایش کنید. شما می توانید عناصر ساختاری کمپین های خود مانند آگهی، صفحات فرود یا انواع مطابقت را آزمایش کنید. شما همچنین می توانید تاثیر متغیرهای پیشنهاد دهنده مانند مقادیر پیشنهاد، اصلاح کننده ها (دستگاه، برنامه، جغرافیایی) و استراتژی(eCPC،Target CPA )را آزمایش کنید. در نهایت، این روش به شما این  امکان را می دهد تا تغییرات در ویژگی های کمپین های خود مانند آزادی های تبلیغاتی یا لیست مخاطبان را آزمایش کنید.

در حال حاضر  متاسفانه، پیش نویسها و آزمایشا ت فقط در تبلیغات متن در دسترس هستند.
به عنوان مثال: آزمایشA / B صفحه هدف  با پیش نویس ها و آزمایشات برای نرخ تبدیل

در این مثال، ما می خواهیم بدانیم که کدامیک از دو صفحه هدف بیشترین میزان تبدیل را دریافت می کنند.

برای تنظیم آن، پیش نویس کمپین خود را ایجاد کنید، URL صفحه هدف را تغییر دهید و آن را به عنوان یک آزمایش تنظیم کنید. برای تجزیه و تحلیل، پیگیری خط عملکرد سطح بالا را با استفاده از کارت امتیازی خودکار نمایش داده شده در کمپین آزمایش انجام دهید.

آفرنگ پدیده هنر
در تاریخ 18 شهریور 1396
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − 14 =