چرا تی شرت جودون ؟!

تی شرت جودون

تی شرت جودون

مهم ترین فاکتور در تعیین قیمت تیشرت جودون ، قیمت پارچه جودون است . بهتر است بدانید جودون (Piqué) نوعی از تکنیک های بافت پارچه های گردبافت می باشد. و این که  چه نخی در بافت پارچه ی جودون به کار می رود، نوع پارچه جودون را مشخص خواهد کرد.

به همین خاطر پارچه ی جودون را می شود به انواع پارچه جودون پنبه، پارچه جودون پلی استر پنبه ، پارچه جودون فلامنت و… دسته بندی کرد . هر چقدر که ضخامت نخ به کار رفته بیشتر باشد، ضخامت پارچه ی به دست آمده هم بیشتر خواهد بود.

تی شرت جودون

تی شرت جودون

تکنیک درج لوگو روی تیشرت جودون هم در قیمت نهایی آن اثر گذار خواهد بود . بعضی از این تکنیک ها عبارتند از:

  • گلدوزی لوگو روی تیشرت جودون
  • چاپ سیلک لوگو روی تیشرت
  • چاپ ژلاتین
  • دوخت لوگوی پلاستیکی ، فلزی یا چرمی روی لباس

طرح و مدل دوخت تیشرت هم موجب می شود که هم مدت زمان تولید و هم قیمت آن دستخوش تغییر شود. هر چقدر که مدل ساده تر ، تعداد دکمه ها کمتر و نوع دوخت قاپک ساده تر باشد قیمت تیشرت تبلیغاتی ارزان تر می شود .

باید عنوان کنیم که در مورد پولوشرت می توان به جای پارچه جودون از پارچه ی ساده هم استفاده نمود . که با توجه به عمر پایین تری  پارچه ساده این طرح توصیه نمی شود .
استفاده از پارچه ی ساده به مشتری کمک خواهد کرد که تیشرت ارزان تری را تهیه و خریداری کنید اما در عین حال از کیفیت ،  عمر و مرغوبیت تیشرت کاسته خواهد شد.

در عرصه ی پررقابت کنونی،  تبلیغات نقش خیلی مهمی را ایفا می ‌کند. یک مدیر هوشمند همواره یک قدم از مخاطبش جلوتر است. تبلیغات درون‌سازمانی نسبت به تبلیغات شهری هزینه خیلی کمتری دارد و برخی مواقع می‌تواند حتی اثر گذاری بیشتری هم داشته باشد. بسته‌های تبلیغاتی یکی از مهم ‌ترین تبلیغات درون‌ سازمانی می باشد . یک هدیه تبلیغاتی خاص و متفاوت قادر است که در برندسازی محصول یا خدمات نقش به سزایی را ایفا کند. تی شرت تبلیغاتی یکی از این انتخاب‌های هوشمندانه است. چراکه قادر است طیف گسترده‌ای از مخاطب را با خودش همراه سازد . علاوه بر این جذابیت می‌توان دلایل زیادی را برای این انتخاب نام برد.در ادامه به برخی از این دلایل اشاره خواهیم کرد .با ما همراه باشید

تی شرت جودون

تی شرت جودون

با محیط‌ زیست سازگار است

مدت هاست که زمین سخاوتمندانه و مادرانه آغوش خود را به روی نسل بشری و دیگر موجودات گشوده است ولی در کمال تاسف به نظر می آید که ما فرزندان ناسپاسی هستیم . محافظت از زمین یکی از چالش های مهم این روزهاست. دوست داران زمین با نگاهی روشن و دیدی باز، رفتار دیگران را رصد می ‌کنند و برندهای دوستدار محیط ‌زیست از محبوبیت بیشتری برخوردار می باشند . تی‌شرت تبلیغاتی یکی از هدایای سازگار با محیط ‌زیست است و موجب قطع درختان و یا اضافه شدن پلاستیک بیشتر به این چرخه ی ناقص  نمی‌ شوند.

تی شرت جودون کاربردی است

تبلیغاتی از جمله سررسید، خودکار و ماگ شاید مثل گذشته کارکرد نداشته باشند  چرا که بیشتر مواقع در کشوهای محل کار یا خانه تلنبار می‌شوند اما آیا تا به کنون کسی را دیده‌اید که از گرفتن یک تی‌شرت ناراحت شود و آن را روی میز کارش رها کند؟

 

حق انتخاب رنگ

قطعا اگر یک هدیه تبلیغاتی به شما حق انتخاب رنگ بدهد، محبوبیت آن در چشمان شما بیشتر خواهد شد . رنگ سازمانی می‌تواند ماندگاری یک برند را در ذهن مخاطبش بیشتر کند. تنوع رنگ در تی‌شرت‌های تبلیغاتی از دیگر منافع  این انتخاب است.

چشمگیر بودن

هرکسی که تی‌شرت تبلیغاتی برند شما را بپوشد یک مبلغ سیار و رایگان برای برند شماست و کاری خواهد کرد که برند شما همواره در معرض دید دیگران قرار بگیرد.

تی شرت جودون

تی شرت جودون

چرا تیشرت تبلیغاتی؟

در صورتی که شما صاحب یک کسب و کار بزرگ یا کوچک هستید ، و یا مدیر یک شرکت می باشید ، احتمالا همواره به دنبال روش هایی هستید که محصول خود را میان مردم ترویج دهید. خوب، روش های خیلی زیادی وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده کنید، ولی تقریبا در کلیه ی موارد، استفاده از محصولات تبلیغاتی هم چنان هم یکی از گزینه های اصلی مارکتینگ می باشد. چرا که می تواند به سرعت و به شکلی موثر ایده های شما را ترویج دهد.

استفاده از تیشرت به عنوان محصولات تبلیغاتی

در حال حاضر، در میان انواع مختلف فروشگاه های تبلیغاتی که در دسترس است، یکی از محبوب ترین کالاهای تبلیغاتی همین تی شرت است. چرا که هم ارزان است و هم افراد می توانند به عنوان کالایی کاربردی به آن نگاه کنند.

تبلیغات پوشیدنی

با تیشرت و لباس تبلیغاتی پتانسیل بازاریابی ،بسیار وسیع تر خواهد بود چرا که آن ها توسط افراد در هر نقطه و در همه ی مکان ها پوشیده می شوند،و به این ترتیب نام تجاری شما در معرض عموم خواهد بود .
زمانی که یک نفر تیشرتی با نام برند شما را می پوشد،  نام شرکت شما در ذهنش باقی خواهد ماند و هنگامی که در خارج از منزل،  آن لباس را بر تن دارد دیگران با دیدن نام تجاری و برند شما بیشتر با شما آشنا خواهند شد . به همین دلیل،  پوشاک تبلیغاتی بهترین راهکار برای ایجاد مارکتینگ بهتر است که می تواند مخاطبان گسترده ای را برای شما به همراه داشته باشد.

تبلیغات پوشیدنی

تبلیغات پوشیدنی

استفاده از تیشرت تبلیغاتی در رویدادهای خاص

صرف نظر از اهداف تبلیغاتی، در صورتی که خلاق باشید تیشرت ها کاربردهای دیگری هم دارند . به عنوان نمونه ، شخصی پیراهن تبلیغاتی را برای رویدادهای شرکت و جمع آوری اعانه می پوشد و یا به عنوان بخشی از هزینه ورود به یک رویداد فروخته خواهد شد  ، و یامی توان به عنوان جایزه در یک قرعه کشی به برندگان اهدا شود

روحیه تیمی را افزایش خواهد داد

علاوه بر تمامی مواردی که ذکر کردیم، استفاده از تیشرت ها با نام برند برای کارکنان شرکت خیلی جذاب و جالب توجه خواهد بود. اول از همه این که قادر است به تقویت روحیه ی شرکت کمک کند. برخی مواقع ، شرکت ها لباس فرم به کارمندان جدید برای خوش آمد گویی هدیه می دهند و این احساس به آن ها دست خواهد داد که بخشی از تیم شرکت می باشند و به این ترتیب احساس وظیفه ی بیشتری در قبال کار خود می کنند.

در رویدادهای و نمایشگاه ها کارمندان شما با پوشیدن لباس فرم یکدست با برند تبلیغاتی شما ظاهری حرفه ای خواهند داشت . اعتماد مشتریان خود را به دست می آورید.

 با تیشرت های تبلیغاتی می توانید پیغام تبلیغاتی خود را در معرض نگاه دیگران قرار دهید و به رشد شرکت کمک نمایید.

سامان
در تاریخ 17 مهر 1398
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 − 9 =