پیکسل تبلیغاتی

پیکسل تبلیغاتی

پیکسل تبلیغاتی

پیکسل ، سمبلی از نوع فعالیت یا نشانگر لوگوی یک سازمان، موسسه و یا شرکت است که در ابعاد ۲ در ۲ سانتی‌متر طراحی و ساخته می گردد . همان گونه که احتمالا در جریان هستید،  در حال حاضر موسسات و سازمان‌ها جهت تبلیغات کسب ‌و‌کار یا برند خود از شیوه ها و تکنیک های تبلیغاتی مختلفی استفاده می‌ کنند. یکی از این تکنیک های تبلیغاتی، استفاده از پیکسل تبلیعاتی است که مدیران سازمان‌ها و شرکت‌ها برای آشنایی مخاطبان با برند، معرفی خدمات و فروش محصولات از آن استفاده می نمایند .

می‌توان این گونه ذکر کرد که پیکسل  یکی از انواع هدایای تبلیغاتی تشریفاتی است چرا که از آن در مناسبت‌هایی مثل سمینار‌های مختلف، نمایشگاه‌ها، ملاقات‌های حضوری و جلسات رسمی استفاده می شود . البته جهت یکسان کردن لباس‌های فرم کارکنان یک سازمان، شرکت یا موسسه هم از پیکسل تبلیغاتی استفاده می شود

پیکسل تبلیغاتی

پیکسل تبلیغاتی

.

به هنگام سفارش پیکسل تبلیغاتی باید به چه نکاتی دقت داشت ؟

همان گونه که ذکر کردیم پیکسل تبلیغاتی موارد کاربرد مختلف و متعددی دارد که یکی از اصلی ترین آن‌ها نصب پیکسل تبلیغاتی بر روی کت یا لباس کارمندان و نمایندگان یک شرکت جهت تبلیغ برند، خدمات و محصولات آن شرکت است. به همین خاطر نوع طراحی پیکسل از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. به شکلی که شما قادر خواهید بود که فقط از لوگوی شرکت یا سازمان خود برای طراحی پیکسل تبلیغاتی استفاده کنید یا حتی از اسم شرکت و لوگوی آن در کنار یکدیگر برای طراحی پیکسل تبلیغاتی استفاده نمایید.

 دقت داشته باشید که طراحی پیکسل تبلیغاتی شما بایستی به نحوی باشد که مخاطبان با دیدن آن بر روی کت یا لباس شما فوراً متوجه شوند که اسم شرکت یا موسسه شما چیست؛ به همین دلیل توصیه ی ما به شما این است که چنان چه یک شرکت یا موسسه ی شناخته شده در میان مردم می باشید فقط کافیست که از لوگوی شرکت خود در طراحی پیکسل استفاده کنید، ولی در صورتی که شرکتی تازه کار هستید که تصمیم دارید برند و محصولاتتان را بهتر و بیشتر به مردم معرفی نمایید،  در کنار لوگو از اسم شرکت خود نیز برای طراحی پیکسل تبلیغاتی تان استفاده نمایید

پیکسل تبلیغاتی

پیکسل تبلیغاتی

استفاده از بج سینه تبلیغاتی چه منافعی برای کسب و کارتان دارد؟

  • پیکسل تبلیغاتی در مورد موضوع برندسازی و تبلیغات کمک قابل توجهی به شما خواهد کرد. به خصوص در نمایشگاه‌ها و همایش‌ها !!
    • استفاده از پیکسل تبلیغاتی تیم و گروه شما را از دیگر افراد و شرکت متمایز خواهد کرد
    • پیکسل تبلیغاتی زیبایی فوق العاده ای به لباس کارمندان و نمایندگان شرکت شما می ‌دهد.
    • جهت هماهنگی تیم یا کارمندان شرکتتان می‌توانید از پیکسل تبلیغاتی استفاده کنید.

    در صورتی که شما هم برای  خاص بودن کارمندان و نمایندگان شرکت یا موسسه خود نسبت به دیگران در همایش‌ها، جلسات، نمایشگاه‌ها و … اهمیت ویژه ای قائل هستید ، سفارش پیکسل تبلیغاتی بهترین اقدامی است که می‌توانید در این راستا انجام دهید . هم چنین با استفاده از پیکسل تبلیغاتی قادر خواهید بود که برند، خدمات و محصولات خود را به مردم معرفی کرده  کاری کنید که همیشه در ذهن آن ها ماندگار بمانید . در صورتی که تا این لحظه پیکسل تبلیغاتی را برای کارمندان و نمایندگان شرکت خود سفارش نداده‌اید، همین الان آستین هایتان را بالا بزنید و اقدام کنید .

پیکسل تبلیغاتی یا بج تبلیغاتی  

پیکسل در حقیقت نوعی بج سینه (Badge) به حساب می آید. بج سینه نشان کوچکی از جنس‌ فلز، پلاستیک، چوب، چرم و… است که اشخاص آن را با نیت و منظور خاصی بر روی لباس خود قرار می‌دهند. چهره های سیاسی در جلسات خارجی و ورزشکاران در میادین بین‌المللی مثل المپیک معمولا نشان پرچم کشورشان را انتخاب می‌کنند.

 نیروهای نظامی هم با بج‌ها رتبه سازمانی و درجه افراد را مشخص می کنند . سازمان‌ها هم جهت اتحاد میان کارکنان و اعضای خود از بج استفاده می نمایند . اما استارتاپ‌ها و کسب‌وکارهایی که اکثراً با قشر جوان سروکار دارند پیکسل تبلیغاتی را به بج تبلیغاتی ترجیح می دهند .

پیکسل‌ها غالب مواقع به شکل دایره‌ای ساخته می شوند ولی در اشکال مربع، بیضی و مستطیل هم طراحی می شوند . ارزان بودن پیکسل موجب شده که یکی از محبوب ترین هدایای تبلیغاتی به حساب آید . تنوع زیاد طرح‌هایی که می‌توان روی پیکسل چاپ کرد آن را به ابزار خیلی خوبی جهت صاحبان مشاغل تبدیل کرده تا با آن برند خود را به مخاطبان معرفی کرده یا برای یکسان کردن هویت کاری کارکنان ، آن را به کارمندان خود هدیه کنند.

پیکسل تبلیغاتی

پیکسل تبلیغاتی

پیکسل‌ها را می شود به شکل آهنربایی و سوزنی تهیه نمود . در نوع آهنربایی قطعه‌ای آهنربا در پشت پیکسل قرار می‌گیرد تا بتوان آن را به سادگی روی سطوحی با جنس فلزی نصب کرد

مشاغلی مانند رستوران‌ها و فست‌فودها می‌توانند نام و شماره تلفن خود را روی پیکسل آهنربایی چاپ کرده و به مشتریان خود تقدیم کنند . نصب این پیکسل‌ها روی یخچال علاوه بر یادآوری اسم برند به مشتریان و ثابت کردن آن در ذهن‌شان، دسترسی آنها را برای سفارش و خرید محصول نیز ساده تر خواهد کرد .

شرکت‌های تولیدکننده ابزارآلات و محصولات فلزی نیز پیکسل‌های آهنربایی را با لوگوی خود و شماره تماس روی محصول در بسته‌بندی قرار می‌دهند تا از این طریق برند خود را توسعه دهند و ماندگار کنند.

در صورتی که کسب‌ و کار شما به شکلی است که بیشتر مخاطبان برند شما را  نوجوانان تشکیل می دهند ، به آنها پیکسل هدیه کنید و نتیجه ی شگفت انگیز آن را بر روی رشد کسب و کارتان ببینید . پیکسل یک هدیه هنری خیلی جذاب و تاثیرگذار می باشد . چاپ تصویر سلبریتی های مشهور و سوپراستارها یا بازیکنان فوتبال و لوگوی تیم‌ها روی آن برای نوجوانان خیلی جذاب است و تاثیر خیلی زیادی بر روی آن ها دارد. حتی استفاده از اشعار و جمله‌های زیبا یا قسمتی از ترانه ‌های محبوب نسل نوجوان روی پیکسل موجب می شود که مخاطب نوعی درگیری احساسی با برند شما داشته باشد.

نوجوانان پیکسل‌ها را علاوه بر لباس، روی کوله‌پشتی، جامدادی، روسری و کفش خود نیز نصب می کنند و همواره اسم برند شما در معرض دید آن ها قرار خواهد گرفت.

چنان چه به عنوان مدیر یک کسب و کار یا مسئول بازاریابی در جستجوی ایده های خلاقانه برای هدایای تبلیغاتی هستید و انتخاب هدیه خاص و به‌روز برایتان در اولویت قرار دارد پیکسل تبلیغاتی را فراموش نکنید.

سامان
در تاریخ 15 مهر 1398
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 + 6 =