هر قطاری که رسید سوار نشو!

دنیای تبلیغات دائما در حال تغییر است و همیشه یک تب زود گذر وجود دارد؛ این بدان معنا نیست که هر چیز جدیدی که می آید، برای شما مناسب است. کد QR یک نمونه ی عالی است. برای مدتی جارمی زدند که آنها داغ‌ترین مورد در دنیای تبلیغات هستند. اما واقعا شما تا به حال روی چند تا از این کدهای QR کلیک کرده اید؟ آنها وقتی مفید هستند که در واقع شما اطلاعات اضافی و یا بازپرداختی بزرگ در اختیار دارید، اما برای همه چیز لازم نیستند.

چرا استفاده از qr مفید است ؟

خیلی ساده‌ زدن یک کد QR  در موارد بازاریابی شما که هیچ کاری انجام نمی دهد و فقط به صفحه ی اصلی اشاره می کند، ضروری یا مفید نیست، بلکه اشتباه است. اما آخرین چیزی که اکثر بانک ها و اتحادیه های اعتباری می خواهند تشویق کنند معاملات بیشتر شعبه است. شما مسئول دانستن درک ابزارهایی هستید که از آنها استفاده می کنید و این که چگونه آنها در متن اهداف سازمانتان قرار دارند. گزینه هایی را انتخاب کنید که می تواند به شما در دستیابی به اهداف شما کمک کند و بقیه را فراموش کنید.

استفاده اصولی از qr کد ها

کد QR در این پوستر مترو بسیار کوچک است، مردم باید روی لبه ها بایستند تا آن را اسکن کنند. شما واقعا باید مراقب استفاده از کدهای QR در هر تبلیغاتی در فضای باز باشید.دنبال سود باشید!

مردم محصولات را خرید نمی کنند بلکه آنها مزایایی را که از آن دریافت می کنند می خرند. به عنوان مثال، مصرف کنندگان، ولوو را به خاطر کیسه های هوای جانبی و ترمزهای دیسکی تمام چرخ نمی گیرند. آنها ولوو را می خرند چون به آنها ایمنی می دهد. در مورد مزایایی که به مشتریان خود ارائه می دهید فکر کنید. آیا باعث صرفه جویی در زمانشان می شوید؟ آیا زندگی شان را ساده تر می کنید؟ همیشه وقتی که تبلیغات باید شامل مزایایی برای مصرف کنندگان باشند، کار سخت تری است .

 

نویسنده :‌آرش ترکمان، مشاور و مجری در سئو و مارکتینگ

آفرنگ پدیده هنر
در تاریخ 29 مهر 1396
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × یک =