banner-new-size-gifto2

هدایای تبلیغاتی گیفتو یکی از مجموعه های خدماتی و تولیدی گروه آفرنگ می باشد.
وب سایت گیفتو بعنوان بزرگترین وب سایت هدایای تبلیغاتی در ایران فعالیت خود را از سال 1390 آغاز نموده است و باتوجه به پوشش گسترده محصولات تا به امروز توانسته است محصولات و خدمات خود را به گروه وسیعی از سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی ارائه نموده است.

دانلود کاتالوگ هدایای تبلیغاتی

آدرس وب سایت:www.gifto.ir

شما در وب سایت گیفتو می توانید از بین بیش از 1000 محصول تبلیغاتی با توجه به نوع بودجه، رنگ بندی و سلیقه خویش محصول مورد نظر خود را انتخاب نموده و ثبت سفارش خود را انجام دهید.

انواع خودکار و قلم  انواع ابزارآلات تبلیغاتی انواع پوشاک تبلیغاتی ظروف تبلیغاتی جاکلیدی تبلیغاتی محصولات چرمی کیف تبلیغاتی و …

نمایشگاه هدایای تبلیغاتی 

هدیه تبلیغاتی؛ استراتژی برد برد

اینکه هدیه تبلیغاتی را نوعی استراتژی تبلیغاتی برد برد می دانیم شاید از اینجا نشأت گرفته باشد که وقتی یک هدیه تبلیغاتی داده می شود علاوه بر ثمرات استفاده از هدیه توسط مخاطب که می تواند بخشی از نیاز یا علاقه اش را مرتفع سازد برای دهنده هدیه هم از این جهت که در دل مخاطبش محبتی برافروخته، منجر به کسب اعتماد و رضایت بیشتر او یا توسعه کسب و کارش می شود.

در واقع هدایای تبلیغاتی جزو معدود استراتژی های تبلیغاتی هستند که در دو سوی ماجرا یعنی هم برای گیرنده هدیه و هم دهنده آن نفع بسیار دارد. هدیه محبتی بی چشمداشت است که نام و خاطره شما یا برند و عنوان کسب و کارتان را برای همیشه در دل مخاطبتان حک می کند.

تبلیغات در قالب هدیه تبلیغاتی

معمولا کسب و کارها بخش اندک یا قابل توجهی از سود خود را به امر تبلیغات اختصاص می دهند که اگر هوشمندانه نباشد و برایش طرح و برنامه ای نریخته باشند منتهی به شکست خواهد شد و هزینه تبلیغاتی شان را به باد خواهد داد.

یکی از این روش های نوین تبلیغات هدیه تبلیغاتی است که چون در قالب یک هدیه به مخاطب اهداء می شود تاثیر مادی و معنوی بالایی هم به همراه می آورد. شما با انتخاب تبلیغات از روش هدیه تبلیغاتی به طور مستقیم با قلب و احساس مخاطب ارتباط برقرار می کنید و از این راه تاثیر تبلیغاتی موثرتری هم بر ذهن مخاطب می گذارید.

تاثیرهدایای تبلیغاتی بر برندینگ

کسب و کارهایی زیادی هستند که با وجود تبلیغات گسترده و صرف هزینه های بسیار اما نتیجه مطلوب را نگرفته و در راستای تبدیل شدن به یک برند موفق نمی شوند لذا از اینجاست که نقش برخی تبلیغات نوین و خاص چون هدایای تبلیغاتی ظاهر می شود.

نمایشگاه هدایای تبلیغاتی

در واقع وقتی یک کسب و کاری اقدام به دادن هدایای تبلیغاتی می کند یعنی تولید محبت کرده است و این محبت چون نقشی اثر گذار بر روح و جان مخاطبانش می نشیند و مصداقی شبیه ضرب المثل «تو نیکی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز» عمل کرده و  باعث رونق و کمک به برندینگ کسب و کار شما می شود.

هدایای تبلیغاتی همیشه برای مخاطبانش ارزشمند است و به خوبی نگهداری می شود لذا ماندگار تر است و تا مدت ها همچون یک تابلوی تبلیغاتی، حامل پیام تبلیغی کسب و کار شما است.

انواع هدایای تبلیغاتی

امروز با توجه به گسترش و اهمیت هدایای تبلیغاتی، انواع مختلفی هم از آن تولید می شود که هر کدام بسته به مخاطبان هدفش از قیمت های مختلفی هم برخوردار است. یک هدیه تبلیغاتی می تواند حتی یک ماگ سرامیکی یا یک جاکلیدی یا انواع قلم و ساعت و کیف و… باشد.

آنچه در انتخاب یک هدیه تبلیغاتی در میان انواع بی شمار آن اهمیت دارد، انتخاب هدیه تبلیغاتی متناسب با مخاطب هدف است که بیشترین اثرگذاری را داشته باشد. مثلا یک تولیدی قهوه یا چای می تواند به مشتریانش ماگ و لیوان تبلیغاتی یا یک برند تولیدی چرم، کیف چرم تبلیغاتی هدیه بدهد، همچنین یک سری از هدایای تبلیغاتی هم چون قلم و جاکلیدی و … هستند که عمومیت بیشتری دارند و هر کسب و کاری می تواند به عنوان هدیه به مخاطبانش از آنها استفاده کند.

مزایای استفاده از هدایای تبلیغاتی

  • 1-استفاده از نام برند یا لوگو در هدایای تبلیغاتی
  • 2-هدیه تبلیغاتی نوعی تولید محبت است که بر ذهن مخاطب اثری غیر مادی دارد و به همین سبب هم ماندگارتر می شود.
  • 3-افزایش حس وفاداری در مخاطبان، شما با دادن هدیه تبلیغاتی به آنها برایشان اهمیت قائل شده اید.
  • 4-تنوع بی شمار هدایای تبلیغاتی
  • 5-قیمت مناسب و مقرون به صرفه در مقایسه با اغلب روش های تبلیغاتی
  • 6-کمک به برندیگ کسب و کار شما، هدیه تبلیغاتی می تواند برای آن مدتی که مورد استفاده مخاطب شما است، لوگو یا نام برند شما را در معرض دید دیگران قرار دهد.
  • 7-تقویت تعامل بین دهنده و گیرنده هدیه
  • 8-جایگزینی نوین و جدید برای کارت ویزیت با کاربرد مشابه  بالاتر

سفارشی سازی هدایای تبلیغاتی در گیفتو

مجموعه گیفتو به عنوان مرکز عرضه انواع هدایای تبلیغاتی که در این حوزه از سابقه و تجربه درخشانی نیز برخوردار است علاوه بر اینکه مجموعه کاملی از انواع هدایای تبلیغاتی را در بستر سایت خود به فروش می رساند امکان سفارشی سازی آنها را نیز با چاپ و حک آرم و لوگوی اختصاصی شما به شکلی حرفه ای و تخصصی و با کیفیت بالا میسر کرده است.

آنچه در یک هدیه تبلیغاتی اهمیت دارد کیفیت چاپ یا حک آرم و لوگوی سفارش داده شده بر روی هدیه تبلیغاتی است که اگر از کیفیت خوبی برخوردار نباشد، موفقیت یا برد تبلیغاتی هدیه تبلیغاتی را پایین می آورد.

هدایای مدیریتی

وقتی صحبت از هدایای مدیریتی می شود مقصود همان هدایای تبلیغاتی است که قرار است برای مدیران تهیه و به آنها اهدا شود؛ تا قبل از همین سه، چهار دهه پیش اصلا هدیه تبلیغاتی معنایی نداشت حال چه رسد به اینکه هدیه تبلیغاتی مدیریتی هم باشد،

ولی کم کم از حدود سالهای 1980 به بعد هدیه تبلیغاتی مورد توجه واقع شد وگسترش یافت و امروز در جهت شناساندن برند و نام کسب و کارها در بین اقشار مختلف مردم با استفاده از همین انواع هدایای خاص و نفیس مناسب عموم تا هدایای مدیریتی و… به یکی از روش ها و استراتژی های مناسب بازاریابی و تبلیغات تبدیل شده است. 

چرا هدایای مدیریتی در توسعه و رونق کسب و کارها اهمیت دارند؟

  از اهم کاربرد هدایای مدیریتی، بازاریابی B2B یا تجارت به تجارت است که طی آن صاحبان کسب و کارها با اهداء هدایای تبلیغاتی مدیریتی به مدیران دیگر کسب و کارها موفق به معرفی محصولات خود می شوند و اگر مقبول افتد و نظر مدیر کسب و کاری را جلب کند

بنابراختیاراتش می تواند از تولیدات کسب و کارها در مجموعه خود استفاده یا جهت کمک به تولیدات خود کمک بگیرد، مثلا می توانید با تعامل از طریق همین هدایای مدیریتی که مدیر یک تولیدی پوشاک را متوجه کسب و کار خود در تولید پارچه یا کاور پوشاک و… کرده اید

، بخشی از ملزومات یا نیاز آن ها برای تولید پوشاک را برطرف ساخته و به کسب و کارتان رونق بخشید. علاوه بر آن وقتی یک مدیر از هدایای مدیریتی استفاده می کند، چون مورد توجه و الگوی عموم است، اعتماد و جلب نظر بقیه را به همراه می آورد.

ست هدیه مدیریتی

یکی از انواع نوین هدایای تبلیغاتی مدیریتی، ست هدیه مدیریتی است که مجموعه ای از چند محصول مثل کیف و قلم و جاکارتی و جاکلیدی و… است که در جعبه یا پک شیک و زیبایی بسته بندی می شود. آنچه در انتخاب یک ست هدیه مدیریتی اهمیت دارد، کیفیت اقلام داخل ست و چاپ و حک تبلیغاتی است که روی ست انجام می شود

، هیچوقت هوش و نکته سنجی یک مدیر را با ست هدیه بی کیفیت یا پر از تبلیغ یا چاپ بد و شلخته و… نسنجید بلکه همواره ست های هدیه مدیریتی خود را از نوع مرغوب آن و با کیفیت مطلوب تهیه کنید. ست های مدیریتی که خلاقانه باشند، حداقل در شکل و نوع تبلیغات درج شده بر رویش، با این خواص یعنی مدیران جامعه بهتر ارتباط برقرار می کنند و در راستای اهداف تبلیغاتی کسب و کارها موثر تر واقع می شوند.

قیمت هدایای مدیریتی

یکی از چیزهایی که می تواند قیمت هدایای مدیریتی را تحت تاثیر قرار دهد کیفیت هدایای مدیریتی است که طبق آنچه در بالا از نکته سنجی مدیران گفتیم به هیچ وجه کیفیت نامطلوب را فدای قیمت کم هدایای مدیریتی نکنید. اگر به این باور رسیده باشید که تبلیغات هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است، قطعا در حوزه تبلیغات بخصوص در بخش هدایای مدیریتی، سرمایه گذاری خوبی هم می کنید.

معمولا قیمت هدایای مدیریتی بیانگر کیفیت آن نیز هست مگر اینکه بخواهید از جاهایی چون گیفتو خرید کنید که بی واسطه هستند و مرجع اصلی فروش هدایای مدیریتی محسوب می شوند که در این صورت شما با صرف هزینه کم هدایای مدیریتی مناسبی تهیه کرده اید.

گیفتو مرجع تخصصی ارائه هدایای مدیریتی

علت اینکه گیفتو به عنوان مرجع تخصصی هدایای مدیریتی شناخته می شود به سبب برخورداری از تیم تخصصی ویژه ای است که در طول شبانه روز به دنبال خلق و ارائه انواع هدایای مدیریتی با کیفیت و مقرون به صرفه است،

این مجموعه با رصد نامحسوس رضایت یا عدم رضایت مدیران از هدایای تبلیغاتی که به آنها داده می شود و بررسی میدانی و بعضا آماری بازده هدایای تبلیغاتی اش در بین مدیران، همواره در ارائه هدایای مدیریتی محبوب و پر طرفدار در بین اهالی این حوزه شناخته شده تر است.

 

تلفن تماس با بخش هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی گیفتو در ساعات اداری 9 الی 18 شنبه الی چهارشنبه و پنجشنبه ها 9 الی 13

02163429

02166563007