هدایای تبلیغاتی جدید و کاربردی

هدایای تبلیغاتی جدید و مفید

هدایای تبلیغاتی جدید و مفید

هدایای تبلیغاتی به محصولاتی می گویند که شعار تبلیغاتی و لوگوی شرکت‌ها روی آن چاپ شده  باشد. هدایای تبلیغاتی با هدف و نیت استفاده در قسمت مارکتینگ و برقراری رابطه با مشتریان و مخاطبان محصول مورد استفاده قرار می‌گیرد. محصولات تبلیغاتی تنوع خیلی زیادی دارند و از لیوان های تبلیغاتی در میان این محصولات وجود تا خودکار و کلاه!!

این محصولات می‌توانند به شیوه های گوناگون و مختلف در استراتژی بازاریابی به کار گرفته شوند. این محصولات کادویی مناسب برای خانواده‌ها، در طول برگزاری نمایشگاه‌ها، در کنفرانس‌ها و دیگر رویدادها می ‌باشند. محصولات تبلیغاتی جدید یک هدیه فوق العاده و جذاب برای کارکنان سخت‌کوش و هدیه ‌ای ارزشمند برای مشتریان می باشند .

محصولات تبلیغاتی، مطابق با نیازها و احتیاجات مشتریان هر روزه در حال رشد و گسترش هستند و شرکت‌ها برای جلب توجه و رضایت‌مندی مشتریان، گزینه های جدیدی را به هدایای تبلیغاتی خود اضافه می نمایند .

هدایای تبلیغاتی جدید و مفید

هدایای تبلیغاتی جدید و مفید

جدیدترین هدایای تبلیغاتی شرکت‌ها

ما در این مطلب به تازه ترین و محبوب ‌ترین محصولات تبلیغاتی که می‌تواند در جلب مشتریان برای کسب و کار شما اثر گذار باشد اشاره خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

گزینه های تبلیغاتی سبز چیست ؟

هر فضای کاری و زندگی لازم است که گل و گیاه سبز و زیبایی حضور داشته باشد. می‌توان فضای یک شرکت را با گیاهان سبز و زیبا به یک محیط شاداب و سر زنده  مبدل کرد و یا این که دکورسیوان میز و محیط منزل را با گل و گیاهان سرسبز زیبا و جذاب کنیم.  گلدان تبلیغاتی یک فرصت بی نهایت مغتنم در برابر شما قرار خواهد داد تا به این وسیله کسب و کار یا برند خود را به مشتریان معرفی کرده و در ذهن آن ها ماندگار شوید.

بسته‌های بذر تبلیغاتی:  یک راهکار خیلی خوب و مناسب و البته سازگار با محیط ‌زیست در تبلیغ برای کسب و کار استفاده از بسته‌های بذر تبلیغاتی می ‌باشد. بسته‌های بذر تبلیغاتی اثرگذاری طولانی مدتی بر تبلیغات کسب و کار شما دارد.از خودتان می پرسید چرا ؟ خب جواب این سوال بسیار ساده است:  دانه‌های گل و گیاه به آهستگی رشد می‌کنند. مخاطبان و مشتریان با هر بار دیدن رشد و شکوفا شدن دانه‌های گل و گیاه به کسب و کار شما فکر می‌کنند و شما را نمادی از زیبایی و سرزندگی می دانند

کیت گل و کیت گیاهی: با کیت‌های گل و گیاه محیط کار خود را سرسبز و با نشاط  کنید. خیلی از کیت‌های گیاهی، دارای گیاهان رنگارنگ و زیبا می باشند که گل‌های زیبا از آن شکوفا شده و دکوراسیون بسیار جذابی به محیط کار و زندگی شما می‌ بخشد. کیت های گل و گیاه یک راه سازگار با محیط‌ زیست جهت تبلیغ کسب و کار شرکت‌ های تجاری می باشد . شما می ‌توانید با استفاده از هدیه دادن این کیت‌ها در رویداد ها ، نمایشگاه ها و مکان‌ های عمومی، مخاطبان و مشتریان کسب و کارتان را به افراد زیادی معرفی کنید.

هدایای تبلیغاتی شارژر خورشیدیبا یک شارژر خورشیدی می توانید بدون این که  هزینه زیادی کرده باشید،  وسایل خود را شارژ نمایید . شارژر خورشیدی از پلاستیک ساخته شده و یک پانل کوچک خورشیدی دارد . این ابزار دارای پوشش‌هایی برای بستن پانل خورشیدی می باشد . شما به سادگی قادر خواهید بود که شارژر را بی آن که به پانل آسیبی برسانید ، حمل کنید. شارژرهای خورشیدی در تلفن، دوربین‌های دیجیتال، تلفن‌های هوشمند و غیره مورد استفاده قرار می گیرند. به همین دلیل یک شارژر خورشیدی هدیه ای فوق العاده  برای روابط شرکت شما با مشتریان و مخاطبان خواهد بود .

هدایای تبلیغاتی جدید

هدایای تبلیغاتی جدید

دستگاه ماساژ دستی: در دنیای کنونی ما ، بیشتر افراد زمان خوب و مناسبی جهت انجام کارهای رفاهی و ورزشی ندارند. به همین دلیل یک هدیه سبک و قابل حمل جهت ماساژ گردن، گره‌های شانه و تسکین درد عضله می تواند بسیار موثر و کاربردی واقع شود . این ماساژور دستی  هدیه‌ ای بسیار مناسب و عالی برای مقابله با درد های ناشی از زیاد نشستن و گرفتگی عضلات بدن به حساب می آید.اطمینان حاصل کنید که با چنین هدیه ای می توانید در ذهن مخاطب یا مشتری خود ماندگار شوید .

فلاسک هااین فلاسک ها آب سرد را به مدت ۲۴ ساعت و آب گرم را به مدت هشت ساعت نگه می ‌دارد. جنس این فلاسک ها از فولاد ضد زنگ، خیلی قوی و با دوام می باشد . طراحی بدنه فلاسک براق است و چاپ لوگو به سادگی روی آن قابل مشاهده و دیدن خواهد بود

هدایای تبلیغاتی و مسائل اجتماعی _ فرهنگی و زیست محیطی

گزینه های تبلیغاتی به عنوان یک ابزار برای سازمان‌های غیر تجاری مثل مدارس و مؤسسات خیریه، نقش بسیار مهمی در تامین بودجه و جمع‌آوری کمک‌های خیریه برای این مراکز خواهد داشت . نمونه ‌هایی از هدایای تبلیغاتی با نیت آگاهی بخشی از موارد خاص مثل بیماری ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. مثال بسیار معروفی که در این باره وجود دارد،  ارتقاء آگاهی افراد نسبت به بیماری سرطان است. برای حمایت از بیماران سرطانی و همچنین برای حمایت از برنامه‌های تحقیقاتی پیرامون این بیماری ها، سالانه هدایایی برای تامین بودجه این بخش گرد آوری می‌ گردد .

هدایای تبلیغاتی جدید

هدایای تبلیغاتی جدید

یکی دیگر از موضوعاتی که در ارائه ی هدایای تبلیغاتی باید به آن توجه شود ، تامین کالاهایی است که به منابع طبیعی و حفظ محیط‌ زیست کمک می کنند. محصولاتی که برای محیط زندگی بی خطر باشند و در تهیه آن از موادی استفاده گردد که زباله‌ های آن قابل بازیافت بوده و به راحتی تجزیه  شوند . و از لحاظ سلامت عمومی، رفاه و زیست محیطی از مراحل تولید تا دفع نهایی، معضلی را برای انسان ها و محیط به همراه نداشته باشد.

کلام آخر

هدایای تبلیغاتی در حقیقت یک راهکار ویژه برای تشکر و قدردانی از مشتریان کنونی و یک راه بسیار فوق العاده جهت کسب مشتریان جدید می باشد . به منظور مارکتینگ و جذب مشتری، شرکت‌ها نام لوگو و کسب و کار خود را بر روی محصولات متنوعی درج کرده و آن را به عنوان هدیه به مشتریان و مخاطبان خود تقدیم می کنند . شرکت‌های تجاری برای جلو زدن از رقبای خود و برای به دست آوردن مشتریان جدید، هر روز محصولات تازه تر و کاربردی ‌تری را به عنوان هدیه برای مخاطبان در نظر می‌گیرند. به همین دلیل چنان چه تصمیم دارید از بازار رقابت عقب نمانید ، هدایای تبلیغاتی را به هیچ وجه فراموش نکنید.

سامان
در تاریخ 15 مهر 1398