هدایای تبلیغاتی تاثیرگذار

هدایای تبلیغاتی تاثیرگذار کدام هستند؟

هدایای تبلیغاتی تاثیرگذار

در حال حاضر و با وجود حجم عظیم تبلیغات در فضا های مختلف شاید این مسئله که بتوان توجه مخاطب را جلب کرد کمی سخت شده باشد. اما راه های زیادی هستند که از طریق انها میتوان به این هدف رسید. یکی از آنها اهدای هدایای تبلیغاتی ست. هدایایی که مخاطب هر روز با آنها سر و کار داشته باشد و به همین دلیل شرکت شما را در هن او ماندگار و پر رنگ کند. در ادامه نکاتی را در این راستا با شما به اشتراک خواهیم گذاشت تا بتوانید این کار را بهتر انجام دهید. با ما همراه باشید.

لباس و کلاه تبلیغاتی

کلاه توسط بسیاری از مردم برای مقاصد مختلفی استفاده می شود. کلاه تبلیغاتی یک هدیه است که می تواند توجه را به برند و لوگوی شرکت یا محصول شما جذب کند مخصوصا زمانی که طرح لوگوی شما بر پیشانی و قسمت جلوی کلاه چاپ و یا گلدوزی شده و در اولین نظر و برخورد به خوبی نمایان باشد.

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی

استفاده کردن از کلاهی با کیفیت خوب و مناسب و طرح و مدل جذاب در میزان استفاده اغلب دریافت کنندگان بسیار مهم است و هرچه کیفیت و زیبایی آن بیشتر باشد بالطبع طبیعتا کسانی که هدیه را دریافت می کنند بیشتر ترغیب به استفاده از آن میشوند و تاثیرگذاری دوچندانی را بدست خواهید آورد.

حتی در بعضی از موارد می توان لوگو را در کناره یا قسمت پشت کلاه تبلیغاتی با اندازه کوچک قرار داد. حتما به این نکته توجه داشته باشید که مکان و نوع چاپ لوگوی تبلیغاتی شما به نوع مخاطب و میزان آشنایی و درک شما از مخاطبین گیرنده هدیه تبلیغاتی شما بستگی دارد و شاید با استفاده از هر دو نوع تبلیغ وبررسی میزان تاثیرگذاری هر یک بهتر بتوانید این موضوع را درک نمایید

موارد استفاده لباس های تبلیغاتی

از لباس و کلاه تبلیغاتی بهترین استفاده را می توان در رویدادهای تبلیغاتی و فعالیت های اجتماعی کرد و بهترین هدیه تبلیغاتی در این میان بدون تردید تی شرت تبلیغاتی خواهد بود چون بیشترین و بزرگترین میزان نمایش را با چاپ تبلیغ بر جلو، پشت و حتی روی آستین و یقه تی شرت میتوان بدست آورد همچنین طراحان می توانند برای ایجاد نوآوری و انجام تبلیغات خلاقانه بر روی تی شرت انتخاب ها و امکانات زیادی داشته باشند. و اگر طراحی و ایده تبلیغاتی مناسب و زیبایی بر روی تی شرت اجرا شود همواره توسط هدیه گیرندگان مورد استفاده قرار خواهد گرفت و این مطلب همان هدف نهایی ما برای استفاده از هدایای تبلیغاتی با بیشترین درصد تاثیرگذاری است.

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی

لیوان تبلیغاتی و مزایای آن

از بین تمام هدایای تبلیغاتی که وجود دارند یکی از بهترین ها لیوان های تبلیغاتی هستند. از مهمترین دلایل آن می توان به استفاده مداوم و همیشگی ما از انواع نوشیدنیها در طول روز و به خصوص در هنگام کار و حتی استراحت است اشاره کرد. میزان مواجه افراد با این وسیله شاید از تمامی وسایل مورد نیاز زندگی در طول روز بیشتر باشد.

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی

دلیل بعدی تنوع بسیار زیاد و جذابیت در جنس و شکل و فرم لیوانهای تبلیغاتی و همچنین امکان اجرای طرحهای بدیع و خلاقانه بر روی لیوان و نیز قیمت و هزینه تمام شده آن به نسبت تعداد دیده شدن و میزان نمایش و تبلیغ محصول ما ست. همین مزیت ها بدون تردید آن را تبدیل به بهترین هدیه تبلیغاتی در بین تمامی انواع هدایای تبلیغاتی خاص و خلاقانه و حتی هدایای تبلیغاتی جدید و اختصاصی نموده است.

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی

جاکلیدی تبلیغاتی:

همه ی ما انواع و اقسام کلید را هر روزه با خود به این و طرف و آن طرف می بریم شاید جاکلیدی ایده ی بدی نباشد.
جاکلیدی تبلیغاتی یا جاسوییچی تبلیغاتی از آن دسته هدایای تبلیغاتی ارزان و بسیار مفید و ماندگاری هستند که با توجه به هزینه پایین و ارزان بودن تهیه ی آنها ، ماندگاری و میزان تاثیرگذاری تبلیغاتی خیلی زیادی دارند.

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی

در زندگی روزمره همه ی افراد با هر سن و سال و از هر قشر و جنس و جایگاهی به هرحال مجبور به استفاده از کلیدهای مختلف و گوناگونی هستند و بی شک یک جاکلیدی با جنس ماندگار و مناسب مانند جاکلیدی های فلزی با حک و نقش لوگوی شما می تواند بارها و بارها تکرار و دیده شود و در ذهن مخاطب برای خود جایی باز کند.

امروزه با صرف کمی وقت و هزینه می توان جاکلیدی هایی با طرح و لوگوی اختصاصی و یا حتی نمونه ای کوچک و زیبا از محصول را بصورت جاکلیدی تولید و توزیع نمود . انواع و اقسام کارهای خلاقانه و مبتکرانه در این محصول تبلیغاتی بر جذابیت و میزان تاثیرگذاری آن بر مخاطبین خواهد افزود و تاثیر بیشتری می گذارند.

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی

ساعت رومیزی تبلیغاتی:

ساعت ها از زمان های دور جزیی جدایی ناپذیر از زندگی ما هستند و بوده اند و هیچ مکانی بدون وجود ساعت قابل تصور نیست. یکی دیگر از بهترین هدایای تبلیغاتی با توجه به میزان مواجهه و تاثیرگذاری به هزینه بدون تردید ساعت رومیزی تبلیغاتی است.
در گذشته و حتی در حال حاضر اولین گزینه ی هدایای تبلیغاتی ساعت های تبلیغاتی دیواری بودند ولی ساعت های رومیزی با توجه به آنکه خصوصی تر هستند (مثلا روی میز کار شخصی در محل کار یا میزکار در خانه) ارتباطی نزدیکتر و احساس عمیقتر و خاص تری را با مخاطب هدف برقرار می کند.

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی

تنوع بی شمار در طراحی و امکانات زیادی که در کنار این ساعت های رومیزی می تواند وجود داشته باشد. به طور مثال جای یادداشت و خودکار، دماسنج و رطوبت سنج، ساعتهای چندزمانه، آلارم و امکانات اطلاع رسانی، قاب عکس، لوازم و ادوات اداری، لوازم التحریر و … و همچنین تکنولوژی و نوآوریهای علمی که هر روز در طراحی آنها استفاده میشود مانند ساعتهای دیجیتال، ساعتهای آبی، ساعتهای خورشیدی و …

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی

تنوع و نوآوری روزافزون و دایمی را به این هدیه تبلیغاتی خاص هدیه می کند به صورتی که شما در هر زمان می توانید یک ساعت رومیزی جدید و خاص و جالب را انتخاب و به مخاطبین هدف هدیه دهید. سطح و فضای مناسب و حتی تکنولوژی های خاص آن برای نمایش تصویر و لوگو و آرم شما باعث جذابیت و ماندگاری بیش از پیش نام تجاری شما در اذهان مخاطبین خواهد شد.

سامان
در تاریخ 7 آبان 1398

1 دیدگاه

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار + سیزده =