هدایای تبلیغاتی الکترونیکی جدید

باتوجه به اینکه هدایای تبلیغاتی جزو لاینفک این حوزه بشمار میروند و بیشتر تاثیر را در ذهن مخاطب ایجاد می کنند باید در نظر داشته که استفاده از هدایای تبلیغاتی باید با تغییرات سلیقه و اشتیاق مردم صورت بگیرد از این رو که هر هدیه تبلیغاتی مخاطب نخواهد داشت و باید سعی کرد محصولی را بعنوان هدیه تبلیغاتی انتخاب کرد که صرف اینکه هزینه مناسبی داشته باشد، باعث ایجاد انگیزه و اشتیاق در مخاطب نیز گردد.

این جمله معروف که ” هر تمام اجناس تبلیغاتی، اجناسی بی کیفیت یا دسته سومی هستند ” را حتما شنیده اید، این یک فرهنگ غلط و قدیمی در انتخاب هدایای تبلیغاتی بوده و بعضا هم در برخی افراد همچنان ادامه دارد. ولی ما به شما پیشنهاد میکنیم هیچوقت تبلیغات نکنید مگر اینکه هزینه کافی برای این کار در نظر گرفته باشید. محصول بد به مراتب تاثیر منفی تری خواهد داشت تا اینکه شما اصلا هیچ تبلیغاتی نکنید. پس در انتخاب هدیه تبلیغاتی و ایجاد اشتیاق در مخاطب خود سنجیده عمل کنید.

انتخاب محصول بی کیفیت فقط باعث رونق به بازار کشوری مثل چین و تامین سرمایه برخی از وارد کنندگان غیر حرفه ای در بازار خواهد شد. معیار در انتخاب هدایا باید ارتقای نظر مشتری نسبت به تجارت شما و سبک فکری شما باشد. یا از محصولات تولیدی یا وارداتی خود هدیه تبلیغای دهید یا یک محصول با کیفیت را انتخاب نمائید.

 

برخی از هدایای تبلیغاتی جدید و خاص مجموعه آفرنگ

 

 

آفرنگ پدیده هنر
در تاریخ 1 آبان 1396
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 + 15 =