مزایای بی نظیر پوشه دکمه دار برای تبلیغات!

پوشه دکمه دار

پوشه دکمه دار تبلیغاتی از دسته وسیله هایی است که جهت مراقبت و نگهداری از برگه ها و اسناد و مدارک ما مورد استفاده قرار می گیرد.

 پوشه های طلقی دکمه دار را جهت حمل ساده تر و سبک تر نوشته ها و مدارک استفاده می کنیم. پاکت دکمه دار پلاستیکی برای نظم بخشیدن به مدارک در جهت حمل ساده آن ها به کار می رود.

پوشه دکمه دار

پوشه دکمه دار

هزینه ی پوشه دکمه دار پلاستیکی یا پاکت طلقی براساس کیفیت پوشه ها ؛ نوع چاپ پوشه ی دکمه دار و نوع تولید پوشه دکمه دار و هم چنین برند سازنده ی پوشه طلقی دکمه دار ( پوشه دکمه دار پلاستیکی پاپکو ، پاکت پلاستیکی طلقی پیلاوران ، پاکت تبلیغاتی سهند و پوشه دکمه دار مارال ) مشخص می گردد . پاکت پلاستیکی دکمه دار زیادی با قیمت های ارزان در بازار با مارک های فرعی و در اندازه های پاکت دکمه دار A4 ، پوشه دکمه دار A5 و اندازه های دیگری پیدا می شودو می توان به راحتی آن ها را خریداری کرد . چاپ پوشه طلقی دکمه دار بیشتر مواقع به شکل چاپ طلاکوب می باشد.

پوشه دکمه دار پلاستیکی از دسته  هدایای تبلیغاتی خیلی مفید و پرکاربرد به حساب می آید که جهت حفاظت و مراقبت از برگه ها و اسناد و مدارکمان مورد استفاده قرار می گیرد. از پوشه های طلقی دکمه دار برای حمل ساده تر برگه های مهم و مدارک و حفاظت از آن ها در برابر عوامل طبیعی مانند نورخورشید و باران استفاده می گردد. به عبارت ساده تر ،  پوشه دکمه دار پلاستیکی برای نظم بخشیدن به اسناد در جهت حمل ساده ی آن ها به کار می رود.

پوشه های تبلیغاتی دکمه دار چه موارد استفاده ای  دارند ؟

بیشتر ما جهت نگهداری و استفاده از کاغذهایی که بر روی آن نکات و مسائل مهمی را یادداشت کرده ایم از پوشه های تبلیغاتی پلاستیکی استفاده می نماییم.

 این پوشه ها علاوه بر حمل ساده تر کالا و نوشت افزار ؛ به ما کمک می کنند که به مدارک خود نسبت به موضوع آن ها نظم بخشیده و از پخش و پلا شدن آن ها و گم شدنشان پیشگیری کنیم . پوشه های پلاستیکی دکمه دار همواره در رنگ های متنوعی تولید می گردند که مشتریان با توجه به سلیقه ی خود بهترین جنس را انتخاب و از آن استفاده نمایند  . دکمه ای که در روی این پاکت دکمه دار قرار گرفته به ما کمک خواهد کرد که از ریخته شدن کاغذ ها و مدارک در صورت بر عکس شدن پوشه های پلاستیکی پیشگیری به عمل بیاید.

دکمه های پوشه های طلقی a4 به شکل پلاستیک و فلزی می باشند و به قدری استحکام و مقاومت دارند که با چند بار باز و بسته شدن مشکلی برایشان پیش نیاید. همه ی ما می دانیم که در سازمان ها و همین طور خانه ی هر فردی ، یک سری پرونده ها و اسناد وجود دارند که بهتر است در فایل های جداگانه و به شکل منظم دسته بندی شوند.

پوشه دکمه دار

پوشه دکمه دار

 جهت انجام این کار بهترین گزینه پوشه دکمه دار می باشد ، پوشه دکمه دار در جنس های مختلفی از جمله:  پوشه دکمه دار طلقی، پاکت دکمه دار مقوایی و پوشه دکمه دار پلاستیکی و پوشه دکمه دار پارچه ای  وجود دارند و انتخاب هریک از آن بستگی به سلیقه  و تمایل شما خواهد داشت .

بهترین گزینه در این میان،  انتخاب پوشه هایی است که کیفیت و فضای خیلی خوب و مناسبی دارند. بیشتر اشخاص پوشه ها را در مدل های طلقی آن می شناسند و استفاده می کنند ، پاکت دکمه دار طلقی از بهترین و به صرفه ترین گزینه های هستند که در اداره و هم چنین منازل مورد استفاده قرار می گیرند.

 پوشه دکمه دار طلقی در سایزها و شکل های متنوع و مختلفی تولید می گردد، مدل های مستطیلی شکل بیشتر مواقع برای پرونده هایی با ابعاد بزرگ و مدل های مربع و همینطور پاکت دکمه دار طلقی یا پلاستیکی کوچک جهت مدارک با سایزهای کوچک مورد استفاده قرار می گیرد.

دقت داشته باشید که پاکت دکمه دار با قسمت های جداگانه هم تولید می گردد.

 این پوشه ها قسمت های مشخصی برای نگه داری خودکار دارند . مدل دیگری که در شرکت های مختلف استفاده می گردد پوشه دکمه دار مقوایی است، این پوشه ها به شکلی طراحی شده اند که می توانید کاغذ ها و هم چنین مدارک مختلف را داخل آن قرار دهید و به آسانی حمل کنید.

 مقوای مورد استفاده برای تولید این محصولات خیلی باکیفیت و مقاوم می باشند. این پوشه ها در مقابل آب و هم چنین فشارهای مختلف از خود مقاومت زیادی نشان می دهند. دقت داشته باشید که پاکت مقوایی بیشتر مواقع رنگ بندی های کاملی دارد و از دسته محصولات خیلی عالی و فوق العاده به حساب می آید. تازه ترین پوشه های مقوایی قفل نگهدارنده نیز دارند که باعث می گردد کاغذ و مدارک شما در پوشه جابجا نشود و در این زمینه هیچ گونه مشکلی به وجود نیاید .

پوشه دکمه دار

پوشه دکمه دار

چنان چه فکر می کنید پوشه های موجود در بازار مدل های مناسبی و خوبی ندارند، می توانید ایده های موجود در ذهنتان را عملی کنید.

 شما این امکان را خواهید داشت که هر نوع از پوشه دکمه دار و یا بدون دکمه با هر ایده ای را طراحی کنید. در حقیقت چاپ هایی که بر روی پوشه ها صورت می گیرد بر اساس سلیقه و نظر مشتری بوده و بیشتر مواقع می تواند در هر رنگ و ابعادی که مشتری تمایل داشت، خریداری شود.

پوشه های دکمه دار به خاطر مقاومت خیلی زیادشان می توانند از جمله هدایای تبلیغاتی باشند که در حال حاضر از دوام بالای آنها صحبت می شود. از پوشه های تبلیغاتی دکمه دار در جهت استفاده و حمل کالاهایی مانند خودکار و دفتر و برگ و کالاهایی با وزن بیشتر استفاده می گردد.

 شما این امکان را خواهید داشت که تبلیغات خود را روی پاکت طلقی دکمه دار چاپ نمایید و از آن جهت تبلیغ کالا و برندسازی استفاده کنید.از پوشه های تبلیغاتی دکمه دار در مدارس و اداره های دولتی و نمایشگاه ها و دفاتر اسناد رسمی استفاده می شود  . در حال حاضر هم دیده شده که بنگاه ها از پوشه های تبلیغاتی رو به روز بیشتر استفاده می کنند  و پوشه های دکمه دار طلقی را یکی از ابزارهای لازم برای کسب و کار خود می دانند.

سامان
در تاریخ 29 شهریور 1398
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − سه =