طراحی سایت چند منظوره و ریدیزاین آن !

طراحی سایت چند منظوره و ریدیزاین آن !

طراحی سایت چند منظوره برای کسب و کارهایی که هم خدمات ارائه می کنند و هم محصولاتی جهت فروش دارند ، شاید بهترین انتخاب ممکن باشد و به هر کارشناسی که مراجعه کنید همین پیشنهاد را به شما خواهد کرد. یکی از بهترین سیستم های مدیریت محتوا جهت پیاده سازی سایت های چندمنظوره وردپرس می باشد. در این مطلب تصمیم داریم که به شما خدمات طراحی سایت چند منظوره با ورپرس را معرفی کنیم. با ما همراه باشید

طراحی سایت چند منظوره

طراحی سایت چند منظوره

خصوصیات و ویژگی های سایت های چند منظوره

وبسایت های چند منظوره امکانات خیلی متنوع تری نسبت به یک فروشگاه اینترنتی یا یک وب سایت شرکتی دارا هستند . آن ها ترکیبی از این دو سایت می باشند . یعنی هم ویژگی های کامل یک فروشگاه را دارند و هم امکانات سایت های شرکتی را در آن ها می توان پیدا کرد .

در طراحی وب سایت های چند منظوره با سیستم مدیریت محتوای وردپرس غالب مواقع قابلیت های زیر برایشان در نظر می گیرند :

 • قسمت اخبار و مقالات در وب سایت
 • قسمت نمونه ی کارها و محصولات
 • قسمت برگه ها
 • قسمت محصولات
 • تنظیمات فروشگاه آنلاین
 • درگاه بانکی
 • فروم و تالارهای گفتگو

پس در سایت های چند منظوره می توان هم فروشگاه داشت، هم شرکت را معرفی نمود و هم برای کاربران یک انجمن پرسش و پاسخ ساخت .

چه کسب و کارهایی به سایت های چند منظوره احتیاج دارند؟

کسب و کارهایی به سایت های چند منظوره احتیاج دارند که هم خدمات و هم محصولات جهت ارائه به مشتریان خود داشته باشند. سایت های چند منظوره وردپرسی غالب مواقع ویژگی استفاده از انجمن (افزونه bbpress) و شبکه اجتماعی (buddypress) را هم دارند .

به همین خاطر در صورتی که تصمیم دارید سایت چند منظوره ای داشته باشید یکی از بهترین سیستم هایی که قادر هستید از آن جهت پیاده سازی سایتتان استفاده نمایید ، وردپرس است.

طراحی سایت چند منظوره

طراحی سایت چند منظوره

قیمت و هزینه ی طراحی سایت های چند منظوره وردپرسی

قیمت طراحی سایت های وردپرسی به شکل چند منظوره با توجه به ویژگی و قابلیت های وبسایت و هم چنین نوع کارکرد آن از 3.500.000 تومان شروع می شود و تا 5.000.000 تومان هم ممکن است قیمت داشته باشد. البته باید ذکر کرد که هر شرکتی قیمت های مربوط به خود را دارد و نمی توان تعرفه ی مشخصی را عنوان کرد.

طراحی این جور سایت ها با توجه به استفاده ی چند کاربره و چند منظوره از سایت احتیاج به پشتیبانی و توسعه خیلی زیادی دارد. به همین دلیل چنان چه تصمیم دارید چنین وبسایت هایی داشته باشید حتما جهت انجام آن به سراغ شرکت هایی بروید که پشتیبانی خوبی را هم به مشتریان خود ارائه می کنند .در واقع طراحی هرگونه وبسایتی بدون پشتیبانی درست اصولاً بی فایده است!

سفارش طراحی سایت های چند منظوره

گروه آفرنگ ، ارائه دهنده ویژه ی خدمات طراحی وب سایت در تهران و ایران آماده ساخت و راه اندازی انواع سایت های چند منظوره وردپرسی می باشد . جهت مشاوره در زمینه ساخت سایت های چندمنظوره با وردپرس با همکاران ما در این حیطه تماس بگیرید.

ما بهترین سایتهای چند منظوره را با سیستم مدیریت محتوای وردپرس برای شما خواهیم ساخت .

طراحی سایت چند منظوره

طراحی سایت چند منظوره

خصوصیت های وب سایت هایی که توسط شرکت ما ساخته می شود:

 • طراحی کاملا واکنش گرا (Responsive) با هدف نمایش درست در موبایل و تبلت (Mobile friendly)
 • طراحی سایت سازگار با نیاز کارفرما و کاربر – یوزر فرندلی (User Friendly)
 • طراحی وب سایت بر طبق استانداردهای موتورهای جستجو با سرعت مناسب (Seo Freindly)

ریدیزاین یا طراحی دوباره سایت

زمانی که بحث ریدیزاین یا باز طراحی مطرح می شود نخستین مسئله ای که به ذهن کارفرما خطور می کند،  هزینه ی دوباره برای سایت است. اما نباید به این شیوه به موضوع نگاه کنیم. هزینه ی ریدیزاین یا باز طراحی سایت با هدف ارتقا سایت انجام می گیرد تا سایت قادر باشد سهم بیشتری از بازار وب را برای کسب و کارتان بگیرد. به همین خاطر زمانی که پیشنهاد ریدیزاین دریافت می کنید، در وهله ی اول پیشنهاد را به شکل کامل بررسی کرده و سپس پاسخ بدهید.

باز طراحی یا ریدیزاین چیست؟

باز طراحی یا ریدیزاین (به انگلیسی redesign) به طراحی دوباره ی طرح ظاهری گفته می شود که این ظاهر قادر باشد، وجهه و قابلیت های بیشتری را جهت موقعیت مربوطه ایجاد کند.

در اینجا هدف از ریدیزاین، باز طراحی وبسایت می باشد . بازطراحی سایت به شما کمک خواهد کرد آپدیت باشید و چه از نظر مخاطبان چه از دیدگاه موتورهای جستجو یک سایت فعال و اکتیو به نظر بیایید.

چرا بایستی سایت خود را باز طراحی یا ریدیزاین کنید؟

هنگامی که از زمان طراحی سایت تان 3 سال گذشت جهت بهینه سازی و پیشرفت و نمایش قدرت و پویا بودن سایت ، بایستی وب سایت خود را ریدیزاین یا بازطراحی کنید. بازطراحی به وب سایت شما کمک خواهد کرد که از جدیدترین متدهای روز در کدهای خود استفاده نمایید . تکنیک های جدید جایگزین شیوه های قدیمی تر می شوند. کدها کمتر شده و سرعت سایت بالا خواهد رفت . علاوه بر این ،  ظاهر سایت با توجه به پیشرفت و علاقه و سلیقه ی عمومی تغییر خواهد کرد و بهینه می گردد. از دیدگاه موتورهای جستجو هم سایت بهینه شده ارزش بالایی خواهد داشت و توجه ویژه ای نسبت به آن می کند .

غالب مواقع ریدیزاین برای چه سایت هایی انجام می گیرد؟

بیشتر مواقع انجام ریدیزاین برای بیشتر سایت ها انجام می شود. ولی بیشترین سایت هایی که ریدیزاین انجام می دهند، شامل موارد زیر هستند :

 1. طراحی سایت های فروشگاهی
 2. طراحی سایت های شرکتی
 3. طراحی سایت های خبری

به چه صورت وب سایت خود را باز طراحی کنیم؟

شما برای آن که یک سایت پویا و آپدیت داشته باشید می توانید از خدمات بازطراحی سایت مجموعه ی ما استفاده کنید. مجموعه ما(آفرنگ)  با پشتوانه ی چندین ساله ی کارشناسان طراح سایت خود بهترین طرح ها را با بالاترین کیفیت و با هدف افزایش مشتری و فروش برای شما اجرا خواهد کرد .

در نهایت امیدواریم که این مطلب برایتان مفید بوده باشد و با اهمیت طراحی سایت های چند منظوره و ریدیزاین آن ها آشنا شده باشید.

سامان
در تاریخ 6 مهر 1398
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × دو =