تولیدی کلاه تبلیغاتی

تولیدی کلاه تبلیغاتی

تولیدی کلاه تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی در حال حاضر روز به روز رو به توسعه می باشند. در صورتی که شما هم صاحبت کسب و کاری کوچک یا بزرگ هستید ، احتمالا یک بار هم که شده به فکر استفاده از این هدایای تبلیغاتی افتاده اید. در این مطلب تصمیم داریم به سراغ یکی از بهترین کالاهای تبلیغاتی برویم که علاوه بر قیمت مناسب، کالایی شیک و جذاب به حساب می آید و می تواند توجهات بیشتری را به سمت محصول یا خدمات شما جلب کند

کلاه تبلیغاتی مثل لباس کارتبلیغاتی و یا تیشرت تبلیغاتی به سادگی و راحتی در معرض نگاه دیگران قرار دارد و یکی از بزرگ ترین منافع و مزایای کلاه این است که چون در بالاترین نقطه از بدن قرار می گیرد حتی از تیشرت تبلیغاتی و لباس های تبلیغاتی هم به شکل بهتر و موثرتری عمل می کند و حتی هنگامی که فرد در حالت نشسته هم باشد باز هم در بین جمعیت این هدیه تبلیغاتی به سادگی و بدون زحمت دیده  می شود و همان گونه که می دانید مهم ترین هدف استفاده از محصولات تبلیغاتی این است که به شکل بهتری دیده شوید . یکی دیگر از مزیت ها و برتری های کلاه تبلیغاتی نسبت به تیشرت این است که به سادگی و راحتی می توان آن را به سر کرد.

تولیدی کلاه تبلیغاتی

تولیدی کلاه تبلیغاتی

کلاه تبلیغاتی ، بهترین روش تبلیغی

بعضی از هدایای تبلیغاتی مانند یک خودکار تبلیغاتی هنگامی که از آن ها استفاده نکنید، دیده نمی شوند و در حقیقت تبلیغ ما زمانی در حال نمایش است که خودکار تبلیغاتی در حال استفاده شدن باشد اما کلاه تبلیغاتی همواره در معرض دید دیگران خواهد بود و به ویژه که با فضای مناسب و بزرگی که بر روی سرتاسر لبه و آفتابگیر کلاه دارد و یا پیشانی و کاسه کلاه به سادگی قابل دیده شدن می باشد. فضایی که به راحتی می توان از آن برای نمایش لوگو و نام شرکت ، محصول و یا حتی شعار تبلیغاتی شرکت استفاده برد و چون کلاه تبلیغاتی قابل حمل می باشد به سادگی می توانند در جاهای مختلف و بازارها ، مراکز خدماتی و مراکز خرید مثل یک آگهی رایگان عمل کنند و شاید همین ویژگی ها و قابلیت ها باعث شده که کلاه تبلیغاتی به یک هدیه تبلیغاتی کاملا موثر برای شرکت ها و کسب و کارهای گوناگون تبدیل شود .

کلاه تبلیغاتی

کلاه تبلیغاتی

کلاه تبلیغاتی ، برای افراد کاربردی است

مهم ترین نکته در انتخاب یک هدیه تبلیغاتی کاربردی بودن آن می باشد. گاهی هدیه ای با قیمت بالایی تهیه و به دیگران تقدیم می شود و مدت های خیلی زیادی در گوشه ای در حال خاک خوردن است اما بعضی از هدایای تبلیغاتی با وجود  قیمت پایین و ارزان بودنشان، کارایی خیلی زیادی دارند  و مدام  در معرض دید دیگران قرار خواهند گرفت . کلاه تبلیغاتی یکی از هدایای تبلیغاتی مفید به حساب می آید و قطعا چندین برابر هزینه ای که برای آن می کنید،  بازگشت تبلیغی خواهد داشت . از کلاه تبلیغاتی می توان در رویداد های گوناگون اجتماعی، سیاسی و به ویژه ورزشی استفاده کرد چرا که این رویدادها غالب مواقع در فضای باز و زیر نور خورشید برگزار می شوند  و کلاه تبلیغاتی بیشترین نمایش را در چنین فضاهایی خواهد داشت و بدون تردید نگاه هر بیننده و مخاطبی را به سمت خود جذب خواهد کرد . علاوه بر این، پخش تلویزیونی این تصاویر و رویدادها تعداد بیننده های تبلیغ شما بر روی کلاه تبلیغاتی را به میلیونها افزایش می دهد.

کلاه تبلیغاتی ، هدیه ای که شما را متمایز می کند

در برخی از موارد از کلاه تبلیغاتی جهت متمایز شدن و ایجاد تفاوت و یا نشان دادن برند، محصول، شعار یا انگیزه ای به شکل جداگانه استفاده می گردد. به عنوان مثال در گردهمایی ای که جهت حمایت از محیط زیست برگزار می گردد،  می توان لوگو یا شعار یک گروه یا NGO یا سازمان حمایت کننده (اسپانسر) را بر روی کلاه های تبلیغاتی درج کرد و به این ترتیب اشخاص با خواسته و هدفی یکسان ، به سادگی در معرض دید دیگران قرار گرفته و از دیگر گروه ها یا افراد متمایز شده و تاثیرگذاری خیلی بیشتری را ایجاد خواهند کرد.

کلاه تبلیغاتی ، پیوند با مد

کلاه به عنوان پوشاک و بخشی از لباس همیشه و در دوره های مختلف،  در صنعت مد حضور داشته و به هر صورت جزء و بخشی از صنعت پوشاک به حساب می آید. از دوره های باستانی گرفته تا به امروز که کلاه می تواند بخشی جدایی ناپذیر از صنعت مد باشد . استفاده از کلاه های مد روز و با طرح و دوخت جدید و کلاه هایی  با پارچه های متنوع مانند پارچه های مخمل، پارچه لی، کتان و پارچه های جدید و محبوب در تولید این هدایای تبلیغاتی و کلاه های تبلیغاتی بدون تردید،  استقبال و میزان تاپیرگذاری از این هدیه تبلیغاتی را تا چندین برابر افزایش خواهد داد.

کلاه تبلیغاتی ، پیوند با مد

کلاه تبلیغاتی ، پیوند با مد

تولیدی کلاه آفرنگ

مجموعه ی  هدایای تبلیغاتی آفرنگ با درک اهمیت و میزان تاثیرگذاری مطلوب کلاه تبلیغاتی به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی مفید، اقدام به راه اندازی کارگاهی برای تولید و دوخت کلاه تبلیغاتی نموده و به عنوان کوچکترین تولید کننده کلاه تبلیغاتی در این صنعت همیشه تلاش کرده است که محصولاتی با کیفیت ارائه کند و در این راستا ، فاکتور قیمت و هزینه ها را نیز در نظر گرفته است.

 این مجموعه قادر به تولید کلاه های تبلیغاتی با طرح های جدید و با بهترین کیفیت (در حد توانایی و امکانات فنی  که در اختیار داریم) بر طبق نیاز و احتیاجات مشتریان می باشد و در تیراژهای بالا امکان تولید نمونه کامل و نهایی نیز وجود دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش شرکت تماس حاصل نمایید تا نسبت به راهنمایی و ارسال نمونه کارهای مشتریان قبل اقدام نمایند.

سخن آخر

گرچه خیلی از صاحبان مشاغل و کسب و کارها فکر می کنند که دوره ی هدایای تبلیغاتی به سر آمده است اما باید عنوان کنیم که چنین تفکری از اساس غلط می باشد. شاید با ظهور ابزارهای دیجیتال و کامپیوتر، دیگر کمتر کسی نیاز به دفتر و سررسید داشته باشد اما هدایای تبلیغاتی به این دو قلم جنس محدود نمی شود. بهتر است برای ماندن در عرصه ی رقابت ، این فاکتور ( هدیه تبلیغاتی ) را جدی بگیرید.

سامان
در تاریخ 17 مهر 1398

2 دیدگاه

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج − پنج =