تقویم های رومیزی فانتزی و شیک

تقویم ها همیشه یک تبلیغات موثر و کارامد بوده اند. این نوع از هدایا بسیار کاربردی می باشند و تقریبا هر روز می توانند یاداور محصولات شما در ذهن مخاطبان باشند. شما می توانید با سفارش این نوع از تقویم ها در تعداد بالا اقدام به تبلیغات موثر و هدفمند برای کسب و کار خود نمایید. باید این نکته را خدمت شما ذکر نماییم که تقویم های رومیزی در انواع مختلفی تهیه و چاپ می گردند. بطور مثال این نوع از تقویم ها می توانند بصورت ماهانه (ماه شمار)، هفتگی (هفته شمار) و  روزانه (یادداشتی) چاپ و تولید شوند. بازرگانی آفرنگ قصد دارد در این مطلب به معرفی هر یک از انواع تقویم های رومیزی بپردازد. با ما همراه باشید.

تقویم رومیزی ماه شمار (ماهانه)

اگر می خواهید بدانید که کدام مدل از تقویم های رومیزی بیشترین سفارش را دارند باید به شما بگوییم که تقویم های ماه شمار پاسخ سوال شما می باشد. این تقویم ها به دو بخش تقسیم می شوند. در هر برگ شما با دو منظره روبه رو می شوید که یکی مربوط به تقویم روزهای ماه می باشد و قسمت دیگری فضای تبلیغاتی. البته از منظر عمودی نیز تقویم به دو بخش تقسیم می شود که بخش بزرگتر آن همان فضای تبلیغاتی و تقویم ماه می باشد و قسمت پایین را مناسب های ویژه ی آن ماه در بر میگیرد. این تقویم ها یکی از ارزانترین و کارامدترین نوع تقویم های رومیزی می باشد. شما می توانید با هزینه ای بسیار کم تعداد بالایی از این نوع از تقویم ها را چاپ نمایید و در اختیار مشتریان خود قرار دهید. این نوع تقویم ها می توانند از تبلیغاتی مضاعف بهره ببرند بگونه ای که شما می توانید در پشت هر برگه نیز اقدام به چاپ تصویر محصولات خود نمایید. برگه های این نوع تقویم ها از گلاسه ساخته شده است. تنها محدودیت این نوع از تقویم ها را می توان چاپ چهار رنگ بر روی انها دانست. منتقدین بر این باورند که در هنگام چاپ چهار رنگ بر روی این گلاسه با مشکل رو به رو می شویم.

از جمله ویژگی های این تقویم می توان به موارد زیر اشاره نمود :

  • محکم و شکیل بودن تقویم رومیزی
  • استفاده از گلاسه گرماژ بالا
  • قیمت مناسب
  • فضای تبلیغاتی بالا
  • چاپ با کیفیت

نکته دیگر مربوط به پوشش این نوع از تقویم ها می باشد که تولید کنندگان این نوع از تقویم های رومیزی در پشت و روی هر برگه از پوشش یووی استفاده می کنند که این امر هم زیبایی و شفافی برگه ها را زیادتر می نماید و هم مقاومت تقویم ها را حفظ می کند. تعداد صفحات در این تقویم ها شامل 13 برگ می باشد که یک برگ جلد تقویم می باشد و 12 برگ دیگر مربوط به هر ماه است. البته کارفرما می تواند بنا به میل خود تعداد صفحات را کم و یا زیادتر نماید.

سفارش تقویم های ماه شمار :

شما می توانید این تقویم ها را از بازرگانی آفرنگ خریداری نمایید. لازم به ذکر است که هر چقدر تعداد خرید شما بیشتر گردد هزینه ی چاپ کمتر خواهد شد و قیمت تمام شده ی هر محصول برای شما کاهش پیدا می کند. از طرفی شما برای سفارش این مدل از تقویم های رومیزی باید از یک طراحی اصولی استفاده نمایید تا بازخورد تبلیغاتی شما افزایش پیدا کند. برای این امر می تواند از نظر کارشناسان فنی و خبره شرکت ما بهره ببرید و اقدام به طراحی شکیل تقویم های ماهانه نمایید. از طرفی نمونه های بالای موجود در شرکت می تواند به شما کمک نماید تا انتخاب بهتری برای طراحی و گرافیک تقویم ها داشته باشید.

آفرنگ پدیده هنر
در تاریخ 3 آذر 1396
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 + 12 =