برگزاری همایش و نمایشگاه جانبی صنعت سیمان و افق پیشرو در تهران

به نقل از سازه نیوز ،همایش و نمایشگاه جانبی صنعت سیمان و افق پیشرو در تاریخ 28 و 29 مهر ماه  توسط دانشگاه حکیم سبزواری – کارخانه سیمان سبزوار – ماهنامه علمی،فنی و اقتصادی سیمان و تحت حمایتسیویلیکا در شهر تهران برگزار می شود.  با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می گردد، کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد و شما می توانید با اطمینان کامل، مقالات خود را در این همایش ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده نمایید.

  حوزه های تحت پوشش: انرژی (عمومی) ، علوم محیط زیست ،مهندسی محیط زیست ، مهندسی شیمی (عمومی) ، مهندسی عمران (عمومی) برگزار کننده: دانشگاه حکیم سبزواری – کارخانه سیمان سبزوار – ماهنامه علمی،فنی و اقتصادی سیمان می باشند .  به دلیل گستردگی و افزایش کارخانجات سیمان در ایران، در سال‌های گذشته سمینارها و نمایشگاه‌های متعددی درباره صنعت سیمان تشکیل شده است. این سمینارها اغلب به همت انجمن صنفی کارخانجات سیمان، دانشگاه‌ها و برخی موسسات تشکیل شده. و در هریک موضوعات خاصی مورد بحث قرار گرفته است و معمولا نمایشگاه جانبی از شرکت‌های مرتبط با صنعت سیمان در کنار آن تشکیل شده که ماشین‌آلات، تجهیزات و خدمات مورد نیاز صنعت سیمان در آن ارائه شده است.

دانشگاه حکیم سبزواری، شرکت سیمان لار سبزوار و ماهنامه علمی-فنی-اقتصادی سیمان از چند سال پیش همکاری ثمربخشی را آغاز کرده‌اند و توانسته‌اند همکاری صنعت و دانشگاه را به مفهوم واقعی کلمه تا حدود زیادی محقق سازند. محورهای همایش:  -انرژی و محیط زیست در صنعت سیمان -اقتصاد محیط زیست و انرژی و توسعه پایدار در صنعت سیمان -ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE) در صنعت سیمان -کنترل کیفیت و استانداردها در صنعت سیمان -بهینه سازی و ارتقاء فناوری های تولید در صنعت سیمان -بهینه سازی مصرف انرزی و سوخت های جایگزین در صنعت سیمان -مدیریت اقتصادی و مهندسی فروش و حمل و نقل در صنعت سیمان -استراتژی و راهبردهای تعمیر و نگهداری دستگاه ها و تجهیزات در صنعت سیمان -کاربردها و عملکردهای نوین در صنعت سیمان

آفرنگ پدیده هنر
در تاریخ 18 مرداد 1395
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 5 =