بازاریابی اینستاگرامی

اینستاگرام یکی از قدیمی ترین اپلیکیشن های ارتباطی می باشد که کاربران می توانند عکس و کلیپ های کوتاه خود را در آن با دیگران به اشتراک گذارند. اینستاگرام را می توان بهترین ویترین تبلیغاتی برای معرفی محصول دانست. اینستاگرام کاربران و مخاطبان مخصوص به خود را دارد که این امر سبب می شود فروش محصولات در این شبکه اجتماعی مورد پسند کارفرمایان اقتصادی قرار گیرد. تحقیقات نشان داده است که کاربران اینستاگرام وفادار تر از سایر اپلیکیشن های ارتباطی هستند و در صورت تبلیغات هدفمند در این اپلیکیشن شما می توانید به یک برنامه بلندمدت بازاریابی برای شرکت خود دست یابید.

برای این امر راه های مختلفی وجود دارد که قصد داریم دراین مطلب برخی از انها را به شما توضیح دهیم. یکی از راه های فوری و لحظه ای، سفارش تبلیغات در پیج های پر بازدید اینستاگرام می باشد که نسبت به کانال های تلگرامی از قیمت بسیار مناسب تری برخوردار می باشند. مورد بعدی در بازاریابی اینستاگرامی ایجاد یک پیج مجزا برای معرفی شرکت و محصولات می باشد که این امر سبب می شود شما در هر زمان که مایل به تبلیغات بودید بتوانید محصول خود را به اعضای پیج خود معرفی نمایید.

راهکار دیگر استفاده از کارمندانی جهت درج نظرات در پست های پر بازدید اینستاگرام می باشد که این امر یک نوع بازاریابی بسیار موثر چریکی می باشد که سبب می شود فروش محصولات شما بیشتر شود. کافیست کمی به نظرات پست های هنرمندان سری بزنید و خیل عظیم نظرات تبلیغاتی را ببینید. این سبک از تبلیغات در عین حال که از هزینه بسیار کمتری نسبت به تلگرام برخوردار است از کیفیت مناسبی بهره مند می باشد که سبب می شود تبلیغات و فروش محصولات شرکت شما هدفمندتر و بهینه تر شود. تبلیغات مجازی امروزه بسیار بیشتر از تبلیغات فیزیکی مورد توجه فعالان اقتصادی می باشد و بدون استفاده از ابزارهایی مانند تلگرام و اینسشتاگرام این امر غیر ممکن می باشد.

آفرنگ پدیده هنر
در تاریخ 5 آبان 1396
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − یک =