بازاریابی انسانی

اشتباه نکنید، منظور ما دست فروش های درون مترو نیستند بلکه مدیران فروش می باشند که با ایجاد غرفه های سیار در ایستگاه های مترو اقدام به معرفی محصول می کنند. ارائه این خدمات باید بصورت رایگان باشد. اگرچه در وهله اول این نوع تبلیغات هزینه بر تلقی می شود اما در آینده اثرات بسیار زیادی در افزایش حقوق معنوی واحد تجاری دارد. در دنیای امروز برندینگ حرف اول را می زند.

بازاریابی سازمانی

مورد بعدی که می توان از آن به خوبی بهره برد، بازاریابی سازمانی می باشد که طرف قرارداد واحدهای تجاری، سازمان های اداره کننده شهری می باشند. بتازگی دیده شده است که حق فروش تبلیغات مترو و سایر اماکن اداری از طریق مزایده برگزار می شود و شما می توانید با استفاده از این حق خرید اقدام به تبلیغات موثر برای افزایش فروش محصولات خود نمایید.

بازاریابی پراکنده

در محیط هایی که دارای وسیله ی نقلیه می باشند این نوع تبلیغات بسیار موثر می باشد. این نوع تبلیغات از دیر باز در اتوبوسرانی استفاده می شد و بر روی اتوبوس ها، تبلیغات واحد های تجاری نقش می بست. اما بتازگی در مترو نیز این نوع تبلیغ میسر شده است. مترو وضعیت بهتری نسبت به اتوبوس دارد . به دلیل استفاده روزانه چندین میلیون نفر بطور مستقیم از مترو و فضای زیاد تبلیغی و سرعت بازپخش تبلیغات، این نوع تبلیغ از جایگاه ویژه ای بین فعالان اقتصادی برخوردار است.

 

قسمت اول / قسمت دوم

آفرنگ پدیده هنر
در تاریخ 2 آبان 1396

1 دیدگاه

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − 1 =