آفتابگیرهای تبلیغاتی

امروز در خدمت شما هستیم با یکی دیگر از هدایای تبلیغاتی. گاهی اوقات مشتریان شما عموم مردم می باشند و در این بین شما باید هدایایی را انتخاب نمایید که مناسب با بودجه و مشتریان شما باشد.

اگر در این شرایط شما اقدام به خرید کالاهای لوکس نمایید ضرر کرده اید. اگرچه این عمل شما سبب رضایت هرچه بیشتر مردم می گردد اما باید بدانید که فقط تعداد معدودی از آنها را پشتیبانی کرده اید. درنتیجه بهتر است شما در این شرایط هدایایی را سفارش دهید که در تعداد بالا و قیمت پایین تهیه و تولید شده است. یکی از این هدایا، آفتابگیرها می باشند.

اکثر افراد یک اتومبیل برای خود تعبیه کرده اند و هر اتومبیل گاهی از اوقات در بیرون از پارکینگ های شخصی پارک می نماید.
هدیه دادن یک آفتابگیر می تواند برای معرفی برند شما یک امتیاز محسوب گردد. مطمئن باشید تمامی رانندگان از این هدیه ی شما استقبال خواهند کرد. در ادامه سعی داریم برخی از ویژگی های این هدیه تبلیغاتی مناسب و کاربردی را برای شما شرح دهیم. با ما همراه باشید.

آفتابگیرهای تزئینی

آقتابگیرها عموما تبلیغ دوگانه محسوب می شوند. از یک طرف شما می توانید با هدیه دادن آنها رانندگان را مجذوب برند خود نمایید و از طرف دیگر می توانید از مردمی که درحال عبور هستند برای خود مشتریانی جدید بسازید. در واقع علاوه بر قدرت بالفعل آفتابگیرهای تبلیغاتی یک قدرت بالقوه نیز وجود دارد و آن عابران می باشند.

درنتیجه بهتر است در طراحی آفتابگیرهای تبلیغاتی تمامی نکات مهم را لحاظ نمایید تا یک تبلیغ هدفمند و کارامد را برای برند خود انجام داده باشید. آفتاب گیرها به دلیل قرار گرفتن در معرض نور خورشید می بایست مقاوم باشند. این خبر می تواند یک نکته کاربردی برای تبلیغ دهندگان محسوب شود.
مقاومت هرچه بیشتر یک وسیله به معنی عمر بالای تبلیغات بوده و برای کسب و کارهای مختلف یک مزیت محسوب می شود.

کسب و کارهای مناسب برای تبلیغات

اگر بخواهیم یک یا چند مورد از کسب و کارهای مناسب برای استفاده از آفتابگیرهای تبلیغاتی را مثال بزنیم به نام خودروسازها خواهیم رسید. خودروسازها و تولید کنندگان قطعات جزء اولین دسته هایی از مشاغل می باشند که اگر قصد تبلیغ را داشته باشند می بایست از آفتابگیرهای تبلیغاتی بهره ببرند. تولید کنندگان روغن های موتور و لاستیک و رینگ نیز در دسته های بعدی قرار می گیرند.
البته باید یاد آور شویم که به دلیل قدرت بالای جذب مردم توسط آفتابگیرهای تبلیغاتی از انها می توان برای کسب و کارهایی که ارتباطی با صنعت خودرو نیز ندارند استفاده نمود.

سفارش آفتابگیرهای تبلیغاتی

برای سفارش یک آفتابگیر تبلیغاتی می بایست ابتدا طرح و اندازه مورد نظر خود را تعیین نمایید. راه بعدی تماس با شرکت آفرنگ می باشد. شرکت آفرنگ به عنوان یکی از برترین تولید کنندگان هدایای تبلیغاتی در سراسر کشور می تواند در انتخاب و نحوه ی سفارش محصولات مدنظر، شما را یاری نماید.
این شرکت با قدمت توانسته خود را به عنوان یکی از پر مخاطب ترین شرکت های تبلیغاتی در سراسر کشور معرفی نماید.

لازم به ذکر است که آفتابگیرهای خودروها جزء هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت محسوب می شوند و شما می توانید تعداد بسیار بالایی از آنها را برای معرفی کسب و کار خود سفارش دهید. پیشنهاد ما به شما سفارش بالای ۱۰ هزار عدد این محصولات برای خودروهای پرطرفدار مانند پراید و پژو می باشد.

این خودروها معمولا بیشتر از سایر مدل ها در دسترس عموم قرار دارد و می تواند برای شما به عنوان یک بیلبورد تبلیغاتی موثر محسوب شود. بازرگانی آفرنگ در کمترین زمان ممکن و با قیمتی بسیار مناسب کالاهای با کیفیتی را تقدیم شما هموطنان عزیز می نماید. برای سفارش محصولات تنها کافیست یک بار با اپراتورهای شرکت تماس حاصل نمایید.

آفرنگ پدیده هنر
در تاریخ 26 بهمن 1396
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × یک =